“İnadına Özgürlük”: Mor Dayanışma 2. Türkiye Kadın Konferansı’na Davet

Mor Dayanışma, 8-9 Şubat’ta 2020 tarihlerinde 2. Türkiye Kadın Konfaransı’nı düzenliyor. Konferans ilk gün Kadıköy Evlendirme Dairesi’nde, ikinci gün Rauf Denktaş Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

Mor Dayanışma temsilcisi, 8 -9 Şubat’ta 2020 tarihlerinde, İstanbul’da düzenleyecekleri kadın konferasına ilişkin şu ifadeler kullandı: ”Mor Dayanışma temsilcisi sosyal tüm kadın örgütlerini, Mor Dayanışma 2. Türkiye Kadın Konferansı’na davet ediyor. Yeni bir yıla mücadelemize ve birbirimize olan güvenle başlıyoruz.

Şili’den İran’a, İsviçre’den Türkiye’ye; kadınlar yeni bir tarih yazıyor. Mücadelemizi büyütmek, hayatımıza ve haklarımıza sahip çıkmak için 8-9 Şubat’ta tüm kadınları Mor Dayanışma 2. Türkiye Kadın Konferansı’na davet ediyoruz.”

Yeni bir yıla mücadelemize ve birbirimize olan güvenle başlıyoruz.Şili'den İran'a, İsviçre'den Türkiye'ye; kadınlar yeni bir tarih yazıyor. Mücadelemizi büyütmek, hayatımıza ve haklarımıza sahip çıkmak için 8-9 Şubat'ta tüm kadınları Mor Dayanışma 2. Türkiye Kadın Konferansı'na davet ediyoruz.İnadına Mücadele, İnadına Özgürlük!

Posted by Mor Dayanışma on Thursday, January 2, 2020

avatar
  Kaydol  
Bildir
23 Ocak 2020