Salgın Deneyimlerinizi Bizimle Paylaşmak İster Misiniz?

“Bu süreçte sizi en çok zorlayan şey ne oldu? Moralinizi sağlam tutmak için neler yaptınız? Düşünsel veya davranışsal bir değişim yaşadınız mı? Aile ve arkadaşlık ilişkileriniz nasıl etkilendi? Geleceğe ilişkin beklentileriniz değişti mi?”

Salgın sebebiyle hepimiz zor zamanlardan geçiyoruz. Fakat her birimizin deneyimi birçok değişkene bağlı olarak farklı seyrediyor. Platform olarak biz de bu süreçte kadın dayanışmasını büyütmek adına, kadınların kendi özgün salgın deneyimlerini bir araya getiren bir dosya hazırlamak istiyoruz.

Yukarıdaki soruları ışığında, paylaşmak istediğiniz deneyimleri, içinizden geldiği gibi, 2 paragrafı geçmeyecek şekilde bizimle paylaşırsanız çok seviniriz! (info@esitlikadaletkadin.org adresine gönderebilirsiniz.)

Dosyamızda yazılar isminiz kullanılmadan yayınlanacak. Metnin başına, yaşınızı, mesleğinizi ve bu süreçte evi kimlerle paylaştığınızı da belirtirseniz çok seviniriz.

Şimdiden çok teşekkür ederiz!

avatar
1 Toplam yorum
0 Yorumlara verilen cevaplar
0 Takipçiler
 
En çok cevap verilen yorum
En güncel tartışma
1 Yorum yapan yazar
Serap Kayhan yeni yorum
  Kaydol  
En güncel En eski En çok oy alan
Bildir
Serap Kayhan
Ziyaretçi
Serap Kayhan

İlk 9 hafta çocuklarımız ve torunlarımızla beraber yaşama mutluluğuna erdik.Doğayla yakın olmanın önemini daha da iyi anladık.Online seminerler,dinleyerek ,online yoga,doğa yürüyüşleri yaparak zenginleştik.
Hayatımızda bir sürü şeyin ne kadar gereksiz olduğunu anladık, sağlığımızı da koruyabildiğimiz için,şimdiye kadar kendimizi
şanslı sayıyoruz

29 Nisan 2020